
Over het woningtype
Deze unieke en nagenoeg vrijstaande woning is door middel van de ge?soleerde berging geschakeld met de poort van aangrenzende twee-onder-??n-kapwoning. De woning heeft een uitspringende uitbouw in de zijgevel waardoor de woning op ?lle verdiepingen extra ruimte krijgt. Door deze uitbouw krijgt de woning ook een verrassende indeling en veel daglichttoetreding in de woonkamer. Ook is de woning aan de achterzijde met 2,32 meter uitgebouwd. Een zee aan ruimte dus!
De woning grenst aan de voorzijde aan de Mark en aan de zijkant aan het autovrije deel van het Dinkelpad. De woning heeft een breed perceel waarbij de achtertuin op het noorden en de zijtuin op het oosten is geori?nteerd. Tevens beschikt de woning over tuindeuren, een ge?soleerde berging en een achterom.
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
367 m²
Inhoud
806 m3
Aantal slaapkamers 3
Kenmerken
Bouw | |
---|---|
Type woning | Vrijstaand geschakelde woning De Zomereik II bnr 218 |
Deelplan | De Zomereik II tweekappers & vrijstaand geschakeld Meer over dit deelplan |
Energieprestatiecoëfficiënt | 0,4 |
Gas vrije woning | Ja |
Soort verwarming | lucht-water warmtepomp |
Zonnepanelen | Ja |
Indeling | |
---|---|
Ligging woonkamer | voorzijde |
Extra slaapkamer mogelijk | Ja |
Aantal slaapkamers | 3 |
Aantal badkamers | 1 |
Badkamer voorzieningen | douche, bad, dubbele wastafel |
Badkamer niveau | comfort |
Keuken niveau | comfort |
Extra speelkamer mogelijk | Ja |
Verdieping | 3 |
Aantal woonlagen | 3 |
Parkeer gelegenheid | 2 parkeerplaatsen |
Oppervlakte en inhoud | |
---|---|
Woonoppervlakte | 182 m2 |
Perceeloppervlakte | 367 m2 |
Inhoud | 806 m3 |
Berging | Inpandige berging |
Tuin | |
---|---|
Tuin type | aan te leggen |
Ligging | noord |
Diepte tuin | ca. 14 m |
Tuin breedte | ca. 11 m |
Waar gaat jouw voorkeur naar uit?
Je kan met behulp van de onderstaande kaart jouw kavelvoorkeur opgeven, tot een maximum van 10. Klik eerst op een kavel voor meer informatie en voeg daarna het bouwnummer toe aan jouw voorkeurslijst. Bouwnummers en volgorde kan je later nog aanpassen. Via het menu kan je ook direct de andere woningtypes bekijken.
Klik voor meer informatie
{{ plot.PlotNr }}. {{plot.PlotType}}
Legenda

{{plot.PlotNr}}. {{plot.PlotType}}